Marketing Meetup

Türkiye’nin pazarlama duayenleri, Marketing Meetup’ta buluşuyor. Pazarlamanın masaya yatırılacağı, günümüz pazarlama trendlerinin ve markaların bu dünyadaki varlıklarının konuşulacağı sıra dışı bir güne hazır mısınız?

Br7iBS0nPazarlama dünyası gelişen trendleri takip etmeye ve sürekli güncelliğini pekiştirmeye ihtiyaç duyar. Çağının gerisindeki hiçbir düşünce, kendine ilerleme fırsatı yaratamaz. Bu nedenle her zaman gelişen bir dünyanın gereği olarak pazarlama da kendini geliştirmeyi ve tabi ki yeniliklere ayak uydurmayı kendine düstur edinmiştir.

30 Nisan 2016’da yapılacak olan pazarlama konferansı Marketing Meetup’ta bu yeniliklere pazarlama dünyasından duayen isimlerin konuşmaları ile dahil olabileceksiniz. Marketing Meetup’ın tek günlük kompakt programında, Türkiye’deki pazarlama dünyasına yön veren ünlü isimler sizleri bekliyor.

Türk markalarının neden dünya çapına oynayamadığından dem vururken, sıranın size geldiğinde hazırlıksız yakalanmamanız için önceden düşünme fırsatı bulacaksınız. Kısacası pazarlama dünyasını takip etmekle kalmayıp seyirci koltuğundan dümene geçmenizi sağlayacak üstat isimlerle bir gün geçirebileceksiniz.

Geçmiş Yayınlar

Henüz bu kanalda hiç video yayınlanmamış.