TÜRKİYE’NİN LİDER
CANLI YAYIN SERVİSİ

Televizyon kalitesinde canlı yayını her kurum ve kuruluş için erişilebilir hale getirmeyi hedefleyerek, her yıl 50’nin üzerinde markaya 300’ün üzerinde etkinlikte, geliştirdiğimiz teknolojiler ve müşteri odaklı operasyonumuz sayesinde kolay ve sorunsuz, anahtar teslim canlı yayın hizmeti sunuyoruz.

Canlı Yayınlarınız
Pozitiftv ile Emin Ellerde

Yerel ve global pek çok markanın canlı yayınları Pozitiftv tarafından gerçekleştiriliyor.

Mükemmel

Canlı Yayın Deneyimi

Pozitiftv, sorunsuz bir canlı yayın için anahtar teslim hizmet sunar. Mükemmel bir canlı yayın için gerekli olan tüm ekip ve ekipman Pozitiftv tarafından sağlanır. Size de yayının keyfini çıkarmak kalır.

Prodüksiyon

Pozitiftv en iyi canlı yayın deneyimini sunmak için, uluslarası standartlara uygun, canlı yayın için özel olarak seçilmiş prodüksiyon ekipmanları ile çalışır.

Platform ve Cihazlar

Etkinliğinizi Facebook, Youtube, TwitchTV, Ustream gibi platformlar üzerinden ya da etkinliğinizin web sitesinden yayınlayabilirsiniz. Canlı yayınlar, her türlü iOS, Android cihazlardan ve internet erişimi bulunan akıllı TV'lerden izlenebilir.

Cloud Alt Yapısı

İster 1.000 ister 1.000.000 kişiye ulaşın, cloud tabanlı yayın alt yapısı sayesinde canlı yayınlarınız dünyanın her yerinde sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde izlenebilir.

Gelişmiş Raporlama

Kim, nereden, hangi cihazla, ne zaman, ne kadar süre yayını izlemiş? Canlı yayınınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgiler, canlı yayınlar için özel olarak geliştirilmiş raporlama sistemi ile elinizin altında.

TECRÜBELİ CANLI YAYIN EKİBİMİZ İLE ÇALIŞIN!

Pozitiftv saha ekibi, çok kameralı büyük etkinlik prodüksiyonlarından tek kameralı webinar yayınlarına kadar pek çok farklı seviye ve formatta yayın gerçekleştirmiştir. Ekibimizin edindiği tecrübeler, prodüksiyon kaynaklı hataların minimuma inmesini ve ihtiyaç anında gereken optimum çözümün kolayca bulunmasını sağlamaktadır.

Üstün Canlı Yayın Teknolojisi

Canlı yayın için özel olarak seçilmiş ekipmanlarımız ve kendi AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen teknolojilerimiz sayesinde düşük internet hızlarında dahi yayın kalitesini en yüksek seviyede sunuyoruz.

Canlı yayınlarınızı birlikte planlayalım

Her etkinlik birbirinden farklıdır. Kullanılacak ekipmandan, kamera sayısına kadar etkinliğiniz için ihtiyaç duyacağınız detayları birlikte konuşup, sizin için en uygun canlı yayın paketini oluşturalım.

BİZE ULAŞIN