Nescafe
Muhabbet Rekoru
Nescafe

Cenk ve Erdem, Nescafe’nin dijital kampanyası Muhabbet Rekorunda 52 saat boyunca muhabbet ederek Guiness Rekorlar Kitabı’na adlarını yazdırdı. 52 saatlik kesintisiz canlı yayın boyunca tüm video prodüksiyonu ve yayın alt yapısı Pozitiftv tarafından sağlandı.

IBM Connected 2012
IBM

IBM tarafından dünya genelinde düzenlenen, IBM'in global ve yerel çalışanları, çözüm ortakları ve müşterilerinin yer aldığı ekosistemin önemli etkinliklerinden IBM Connected İstanbul, Pozitiftv ile dijital ortama taşındı.

Turkcell
Turkcell Bilişim Zirvesi
Turkcell Bilişim Zirvesi
Turkcell

Turkcell Bulut Bilişim Çözümlerinin tanıtıldığı etkinlikte, MIT öğretim görevlisi Dr. Andrew McAfee'nin yanısıra Intel, HP ve Cisco gibi inovasyon odaklı firmalardan konuşmacılar yer aldı. Pozitiftv prodüksiyon ve yayın alt yapısı ile etkinlik tüm dünyadaki Turkcell çalışanları, çözüm ortakları ve müşterilerine ulaştırıldı.

Mobile Monday
Garanti Bankası

Mobil dünyadaki gelişmeleri masaya yatıran Mobile Monday etkinliği, Pozitiftv aracılığı ile canlı yayınlandı.

Mobile Monday
GDOL Digital TalkFest 2012
GDOL Digital TalkFest 2012
Doğan Online

Doğan Online tarafından düzenlenen dijital dünyanın yaratıcılarını, kullanıcılarını ve yatırımcılarını bir araya getirmeyi hedefleyen etkinlik Pozitiftv prodüksiyon ve alt yapısı ile CNN Türk üzerinden yayınlandı.

Geleceğe Yatırım Türkiye'ye Yatırım
Milliyet

Ulaştırma Bakanı Sayın Binali Yıldırım'ın katılımıyla, Türkiye Ekonomisinin ulaştığı boyutları ve İzmir'in Türk ekonomisindeki yeri ile öneminin ele alındığı Milliyet Gazetesi'nin "Geleceğe yatırım Türkiye'ye Yatırım" toplantısı, Pozitiftv prodüksiyon ve alt yapısı ile tüm dünyaya ulaştırıldı.

Geleceğe Yatırım Türkiye'ye Yatırım
Tablet İçin Tasarla
Tablet İçin Tasarla
Adobe

Tabletlerin giderek yaygınlaştığı günümüzde Adobe'nin yenilikçi ürünleri ile 3 saat gibi kısa bir sürede tablet için bir derginin tasarlandığı workshop Pozitiftv ile canlı yayınlandı.

Etohum Toplantıları
Etohum

2010 yılından bu yana tüm Türkiye'de Etohum tarafından gerçekleşirilen toplantıların tamamı Pozitiftv tarafından canlı olarak yayınlanmaktadır.

Etohum Toplantıları
Ford AutoShow
Ford AutoShow
Ford

Ford'un 2013 modellerini sergilediği AutoShow fuarından görüntüler Pozitiftv canlı yayını aracılığı ile aktarıldı.

Mustafa Sandal Akustik Konser
P&G Türkiye

2012 anneler gününde P&G'nin annelere bir süprizi vardı. "Teşekkürler Anne" kampanyası kapsamında P&G Türkiye Facebook Fan Page'i üzerinden Mustafa Sandal, akustik bir konserle sevenleriyle buluştu.

Mustafa Sandal Akustik Konser
Startup Weekend İstanbul
Startup Weekend İstanbul
Microsoft

Microsoft Türkiye ve Özyeğin Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen Startup Weekend İstanbul, Pozitiftv ile internete taşındı.

Ceyda Düvenci İle Canlı Sohbet
Ariel Türkiye

Başarılı dizi oyuncusu Ceyda Düvenci, Ariel Türkiye Fan Page'i üzerinden canlı yayında sevenleri ile buluştu.

Ceyda Düvenci İle Canlı Sohbet
Fiat AutoShow
Fiat AutoShow
Fiat

Fiat'ın en yeni modellerinin sergilendiği AutoShow fuarı fiat standı, eğlenceli bir kurgu ve modellerin tanıtımları ile canlı yayına aktarıldı.

Fujitsu IT Summit 2012
Fujitsu

Kurumsal bilişim alanındaki yenilikçi çözümleri ile ön plana çıkan Fujitsu düzenlediği IT Summit 2012 toplantısını Pozitiftv aracılığı ile canlı yayınlayarak etkinliğin tüm dünyadaki Fujitsu çalışanları, çözüm ortakları ve müşterileri tarafından izlenebilir olmasını sağladı.

Fujitsu IT Summit 2012
Koton'da Bir Türkan Şoray Filmi
Koton'da Bir Türkan Şoray Filmi
Koton

Koton tarafından hazırlanan Türkan Şoray kolleksiyonu tanıtmak amacıyla, Türkan Şoray, Koton Facebook Fan Page'i üzerinden canlı yayında hayranları ile buluştu.