Etkinliklerinizi Dünyaya Ulaştırın

Dünya standartlarında prodüksiyon ve yayın alt yapısı sayesinde etkinlik alanı ile sınırlı kalmayın!

Anahtar Teslim!

Mükemmel canlı yayın için gereken tüm ekip ve ekipman Pozitiftv tarafından sağlanır, size yayının keyfini çıkarmak kalır.

Canlı yayın sırasında her şey anlık olarak gerçekleşir. En ufak bir hatanın dahi geri dönüşü yoktur. Bu sebeple Pozitiftv tüm hizmetleri kendi bünyesindeki tecrübeli canlı yayın ekibi ile sağlar.

Pozitiftv, sorunsuz bir canlı yayın için anahtar teslim hizmet sunar. En yüksek yayın kalitesine ulaşmak için gerekli prodüksiyon ekip ve ekipmanından canlı yayın serverlarına ve playera kadar gerekli olan her şey Pozitiftv tarafından sağlanır.

Daha Fazla İzleyiciye Ulaşın!

Etkinliğinizi sosyal medya'da izlenebilir ve paylaşılabilir hale getirin.

Pozitiftv ile etkinliğiniz canlı olarak internet kullanıcılarının ekranlarına taşınır. Bu sayede daha fazla kişi etkinliğiniz hakkında konuşur. Sosyal medya takipçileri ile paylaşarak salon ve koltuk sınırlaması olmadan hiç ulaşamadığınız kitleler tarafından dahi izlenebilir olmasını sağlar.

Canlı yayınlanan pek çok etkinlik global olarak da ses getirmeye başlamıştır. Pozitiftv ile tüm dünyadan izlenebilir hale gelen etkinlikler uluslararası pek çok iş birliğinin doğmasını sağlamış, etkinlik sahipleri ve katılımcıların global imajına olumlu yönde katkı sağlamıştır.

Üstün Canlı Yayın Teknolojisi

Canlı yayın için özel olarak seçilmiş ekipmanlarımız sayesinde yayın kalitesinin yanında etkinlik kayıtlarında da en yüksek kaliteyi garanti ediyoruz.

Prodüksiyon, görüntü aktarımı ve encoding ekipmanları yaygın olarak bulunmasına rağmen pek çoğu canlı yayın için uygun değildir. Pozitiftv en iyi canlı yayın deneyimini sunmak için uluslararası standartlara uygun en ideal prodüksiyon ekipmanları ve yayın alt yapısı ile çalışır.

Görüntünün alındığı kameralardan yayın masasına, ses sisteminden kablolara kadar her şey özel olarak seçilmiştir. Yayın sonrasında çekilen görüntüler en yüksek görüntü kalitesi ile Full HD olarak teslim edilir.

Tüm Cihazlardan İzlenebilir.

Pozitiftv yayınları, izleyicilere her kanaldan ulaşıyor.

Mobil cihazlar internet erişimi için vazgeçilmez hale gelirken internete bağlanabilen akıllı TV'ler de kullanıcıların internet erişimleri için farklı alternatifler sunuyor.

Pozitiftv canlı yayınları, hareket halindeyken mobil cihazlar ile veya koltuğa uzanıp akıllı TV lerden izleyebilir.

RTMP, RTSP, HLS protokollerini kullanan yayınlarımız Android, iOS ve RTSP desteği olan tüm cihazlardan sorunsuz olarak izlenebilmektedir.

%100 Uptime, Ölçeklenebilir Alt Yapı

Canlı yayınınızı ister bin kişiye ister bir milyon kişiye izletin cloud tabanlı yayın alt yapımız ile izleyici sayısı sorun olmaktan çıkıyor.

Söz konusu "canlı yayın" olduğunda prodüksiyonun kusursuzluğu kadar çekilen görüntülerin tüm izleyicilere sorunsuz ve hızlı bir şekilde aktarılması da önem kazanmaktadır. Bir video takıldığında yeniden izlenebilir ancak canlı yayın o anda mutlaka izlenebilir olmalıdır.

Bu doğrultuda izleyicilerine en iyi canlı yayın deneyimini sunmak isteyen Pozitiftv, yerel ve global pek çok datacenter ile yaptığı işbirliği ve kendi arge ekibi tarafından geliştirdiği teknolojiler ile en iyi canlı yayın alt yapısını oluşturmuştur.

Coğrafi olarak dağınık ve ölçeklenebilir cloud tabanlı canlı yayın alt yapısı ile 1.000 izleyiciden 1.000.000 izleyiciye kadar istenen kapasiteye hızla cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Sistem sürekliliği maksimumda tutularak arıza, lokal network problemleri ve alt yapı çalışmaları gibi durumlarda yayın kesintisiz olarak devam eder.

Pozitiftv alt yapısı Türkiye'deki tüm internet servis sağlayıcıları ile peering bağlantılarına sahiptir.Bu sayede izleyiciler internete bağlanmak için hangi alt yapıyı kullanırsa kullansın sorunsuz yayın garanti edilir.

Mobil yayınların da aynı şekilde kusursuzluğunu sağlamak amacıyla üç büyük 3G operatörünün ana omurgasına peering bağlantıları ile bağlıdır.

Pozitiftv yayın alt yapısı, işbirlikleri ile birlikte toplam 80 ülkede, 140 noktada, onbinlerce sunucu ve toplam 1000 Gbit'in üzerinde trafik kapasitesi ile hizmet vermektedir.